Özkiraz'dan yerel seçim anketi: AKP ve MHP 6 ili daha kaybediyor

Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Özkiraz'dan yerel seçim yorumu: AKP ve MHP 6 ili daha kaybediyor

Özkiraz'dan yerel seçim anketi: AKP ve MHP 6 ili daha kaybediyor

VanHaber - Avrasya Araştırma Şirketi Başkanı Kemal Özkiraz, AKP ve MHP'nin 5 büyükşehir ve 1 il belediyesini daha kaybedeceğini açıkladı.

T24'dün haberine göre, 31 Mart Yerel Seçimleri'nde başta İstanbul, Ankara, Adana ve Antalya, gibi büyükşehirleri kaybeden AKP ve MHP olası bir yerel seçimde 6 büyükşehir ve il belediyesini daha kaybedecek.

Gerçek Gündem'de yer alan habere göre, Kemal Özkiraz kişisel Youtube kanalında bugün belediye seçimi olsa AKP'nin elindeki Bursa, Balıkesir, Denizli, Uşak ve Samsun belediyeleri ile MHP'nin elindeki Manisa Belediyesi'nin CHP ve İyi Parti'ye geçeceğini açıkladı.

Kemal Özkiraz, AKP ve MHP'nin kaybedeceği CHP ve İyi Parti'ye geçecek olan belediyeleri sosyal medya hesabından yaptığı şu açıklama ile duyurdu:

"Bugün seçim olsaydı

BURSA, BALIKESİR CHP'YE

MANİSA, SAMSUN,DENİZLİ ve UŞAK İYİ PARTİYE GEÇECEK DURUMDA.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Takki Takki
Takki Takki - 6 ay Önce

Allah şsşırdımı şaşırıyor akp ile ayakcısı mhp şimdide korkudan mafyaya sığındılar inşAllah son seçimleri olur güzelim ülkemiz ferahlar

Ilker Kırdar
Ilker Kırdar - 6 ay Önce

nedense hiç şaşırmadım valla olurmu olur hele istanbul ile ankara yı kaybettikten sonra herşey olur şunu artık bazıları kabul etseler iyi olur artık akp nin düşüş yani çöküş dönemi başladı bundan sonrası yeniden koalisyon hükümeti olur

SIRADAKİ HABER