Van-Fed'ten Vimed ve Serhat'a Ziyaret

Van Dernekleri Federasyonu (VAN-FED) Başkanı Fevzi Donat ve yönetim kurulu üyeleri, Van İnternet Medyası Derneği (VİMED) Başkanı Bekir Güneş ve Serhat Gazetesini ziyaret etti.

 Van-Fed'ten Vimed ve Serhat'a Ziyaret

VAN-FED Başkanı Fevzi Donat, başkan vekili İsmail Ayaz, başkan yardımcıları Fatih Yağız, Bedrettin Dinçer ve Orhan Ayyıldız ile yönetim kurulu üyeleri Ramazan Baykara, Fevzi Karakoç ve Cindi Akınay ile birlikte VİMED ve Serhat Gazetesi Yazı işleri Müdürü İshak Kara'yı ziyaret ettiler.

VİMED'in yapılanmasını taktirle karşıladıklarını ve bu konuda her türlü desteğe hazır olduklarını söyleyen Donat, VİMED yönetimini İstanbul'a davet ederek, Van için verilen her çabanın yanında olduklarını vurguladı. Uzun yıllar Van'dan uzak olsalar da kalplerinin her zaman Van için çarptığını dile getiren Donat, "Bizler belki çok uzun zamandır Van'dan uzağız, ama şu çok iyi bilinmelidir ki hepimiz Vanlıyız ve bu ilde büyüdük. Bu ilin ekmeğini yedik, suyunu içtik. Onun için hiçbir zaman Van'dan ayrı duramayız. İstanbul, Ankara, İzmir, Antalya neresi olursa olsun bizler Vanlı işadamları olarak Van için her zaman bir araya gelip, Van için neler yapabiliriz diye çalışıyoruz. Bizler artık eskisi gibi yönlendirilen ve pasif durumda olan değil, bulunduğumuz her yerde yönlendiren ve yönetenler konumdayız artık" dedi.

VAN-FED Başkanı Fevzi Donat ve yönetim kurulu üyelerine yaptıkları ziyaretlerinden dolayı teşekkür eden Başkan Güneş, "Sizlerin Van için neler yaptığını çok yakından takip ediyoruz ve çalışmalarınızı taktir ediyoruz. Vanlı olan kim varsa sizler işadamı olarak bizler gazeteci olarak bu il için ve bu ilde yaşayanlar için gerekiyorsa sadece elimizi değil gövdemizi de taşın altında koyup çalışmak durumundayız. Evet, Van'da çok büyük sıkıntılar olabilir, bizler de defalarca bunu dile getiriyoruz. Ama sadece bunları dile getirmek değil, bu sorunları nasıl giderebiliriz diye de dertlenmemiz gerekiyor" ifadelerini kullandı.

VİMED yönetimi olarak hem VAN-FED'i hem de diğer illerde bulunan Van kuruluşlarını ziyaret edeceklerini belirten Güneş, Van konusunda gösterdikleri duyarlılıktan dolayı VAN-FED yetkililerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER