Nasıl da Saldırıya Geçtiler...

Adalet Bakanı ,"Bırakın Adalet yerini bulsun isterse kıyamet kopsun"... Bu cümleden sonra alevler aniden yükseldi. Sonrasında, Selahattin Demirtaş' in tahliye edilmesine vurgu yapan Bülent Arınç'ın "10 SENE SONRA 'PARDON' ...

Nasıl da Saldırıya Geçtiler...

Bu cümleden sonra alevler aniden yükseldi.

Sonrasında, Selahattin Demirtaş' ın tahliye edilmesine vurgu yapan Bülent Arınç'ın "10 SENE SONRA 'PARDON' DENECEKSE BU ADALET Mİ ALLAH AŞKINA?”

Demesiyle alevler daha da yayıldı.

Sahneye fırlayan felâket telalleri bar bar bağırıyor.

Bir cenah "Vatan elden gidiyor", bir diğeri "Kürtler yeni bir tuzak"....

Fakat dikkat ederseniz itirazlar sadece bunlarla kalmıyor..

Her iki tarafın taşeronları ve bu taşeronların itirazından nemalanan kenarda köşede kalan diğer yapılar da aynı perden çalıyor.

Anlayacağınız tuzu kuru tüm taraflar cümbür cemaat herkes ayağa kalktı.

Yıllardır Ak Parti sırtında kambur gibi duranlar, kürtler içindeki Ali kıran baş kesenler, kemalistler, Devlet içinde palazlanan derin yapılar, ülkücüler, saadetçiler, din maskesi takan ikiyüzlüler.

Yani Türkiye halklarının barış niyetinden rahatsız olan her kim varsa an itibarıyla aynı koruda yerini almış durumda.

Yani tek cümle ile Dolmabahçe, Oslo, Habur süreçlerini hazmedemeyen hazımsızlar.

Sözün özcesi 'TUZU KURU 'olanlar!

Baksanıza hele... baksanıza...

Daha ortada ful yok yumurta yok,ne olacağı belli olmayan, açıklamaların nereye varacağı muallak iken, ranttan ve kandan beslenenlerin içine düştüğü telaşa bakin!

Kan sülüğü misali, emip emip şişenler ,"bu söylem Reis'e yönelik komplodur... bu bir iç ihanettir kabul edilemez" diyor.

Sözüm ona kimi Demirtaş sevdalıları "Bu söylem ,

Kürtleri yeniden imha planın söylemidir. Ödenen bu kadar bedelden sonra bu söylem inandırıcı değil.. Dişe diş, başa baş savaşa devam" naraları atıyorlar.

Yıllardır bu ülkede siyasi alanda yeteri kabulü görmeyen partiler ve yapılar ise bıyık altında gülüp ateşe durmadan benzin döküyorlar.

Nede olsa kaos ve sisli hava Kurdun faydasınadır ya.

YORUM EKLE
YORUMLAR
MY
MY - 6 ay Önce

Senin geçmişte AK partililerle olan ilişkilerini herkes biliyor. Uğur Mumcu nun ortaya çıkardığı pkk nın ve hdp nin mitle ilişkilerini de herkes biliyor.Bol keseden atma

Alaattin
Alaattin - 6 ay Önce

Her doğumun sancıdı olur , ikiz olunca doğum dahada sancılı geçer. Türkiye halen devlet olamamış olgunlaşmamış çetelerle yönetilen bir devlet dünyada benzeri yok gibi. Derin güçler ilkin mafya yada çete elebaşlarını konuştururlar sonra kaos yaratarak yeni bir güçlü oluşum oluştururlar tüm bunlar hesaplı kitaplı yapılır boş değıl akp nın MHP fen kurtulma zamanı gelmiştir yeni bir ortak aranıyor.

SIRADAKİ HABER