Güneydoğu'nun Dünyaya Açılan Kapısı: ARMİNSA

Güneydoğu’da 30 yıldır devam eden savaşın sona ermesi ve barışın egemen olması ile birlikte bölgeye çok önemli yatırımlarda yapılmaya başlandı.

Güneydoğu'nun Dünyaya Açılan Kapısı: ARMİNSA

Ancak, bölgede sadece barış koşullarında değil savaş koşullarında da halkın yanında olan Arminsa Markası 15 yıl boyunca Mardin Halkı’nın hizmetinde olmaya devam ediyor.

Kurumsallaşma anlamında çok önemli adımlar atan Arminsa Özel Toptan Gıda alanında hızla büyüyerek bölgenin en önemli pazarlama firmalarından biri oldu.

Türkiye’yi yurt dışına tanıttı

Mardin’in Nusaybin İlçesi’nde faaliyet gösteren Arminsa, Özel ve kaliteli toptan gıda, içecek maddeleri, çocuk bezi ve temizlik ürünlerine varan farklı iş alanlarında Güneydoğu ve Doğu Anadolu’da hızla gelişerek Müşteri Portföyünü genişletti. Sadece Mardin’de de sıkışıp kalmayan Arminsa çözüm süreci ile birlikte Irak, Suriye, Lübnan, Cezayir, Mısır, Fas ve Afrika ülkelerine ihracat yapmayı başardı.

Tüketiciye üstün kalite sunuyor

Esas görevi ve iş ortaklarının da iş birliği ile, girişimci ticaret ve tüketici promosyon faaliyeti uygulaması ve tüketiciye üstün kalite ürünlerinin uygun fiyatlarla sunulması yolunda Hedefleri olan Firma Marka oluşturmak ve Piyasada kalıcı olabilmek için, potansiyel müşteri ve distribütör ortaklarla global iş fırsatları yaratarak, Sektöründe hızlı adımlarla yürümek istiyor. 

Bölge için çok önemli istihdam yarattı

Yarattığı ciddi istihdam atağı ile de işsizlik noktasında ülkeye çok önemli katkı sunan Arminsa bölge halkına ve çözüm sürecine de çok önemli destek sunuyor. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER