Demirtaş Yarın Van'da

Cumhurbaşkanı Adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş, çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve düzenlenecek mitinge katılmak üzere Yarın Van’a geliyor.

Demirtaş Yarın Van'da

VANEKSPRES HABER MERKEZİ - VAN

Cumhurbaşkanı Adayı ve HDP Eş Genel Başkanı Selahattin Demirtaş,  cumhurbaşkanlığı seçim çalışmaları kapsamında çeşitli ziyaretlerde bulunmak ve düzenlenen mitinge katılmak üzere yarın saat 16.00’da Van’a gelecek.  

Kalabalık bir kitle tarafından karşılanması beklenen Demirtaş önce Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan seçim bürosunu ziyaret edecek daha sonar halka hitap edecek. Selahattin Demirtaş’ın Van ziyaretinde HDP Van ve çevre illeri milletvekilleri de hazır bulunacak. 

Van'da Cumhurbaşkanı adayı Selahattin Demirtaş'ın yarın yapılacak seçim mitingine davet için bildiri dağıtıldı. Demirtaş'ın seçim çalışmaları için Cumhuriyet Caddesi'nde açılan seçim bürosunun önünde bir araya gelen ve aralarında İpekyolu Belediye eş başkanları Aygül Bidav, Veysel Keser, HDP PM üyesi Cüneyt Caniş'in de bulunduğu DBP ve HDP yöneticileri, Maraş ve Cumhuriyet Caddesi'nde bildiri dağıttı. 

Bidav, Keser ve beraberindekiler, yarın saat 16.00'da Cumhuriyet Caddesi'nde yapılacak mitinge katılım çağrısı yaptı.


 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER