Başbakan'ın Van'a geliş haberi sosyal medyayı karıştırdı!

Ak Parti Van il Başkanı Zahir Soğanda’nın Başbakan’ın 31 Temmuz’da Van’a gelişini Facebook üzerinden duyurması Ak Partililer ile Cemaat yanlıları arasında sosyal medya üzerinde büyük tartışmaların yaşanmasına neden oldu.

Başbakan'ın Van'a geliş haberi sosyal medyayı karıştırdı!

SERHAT GAZETESİ - ÖZEL

Paylaşımın altına yorum yazanlar birbirlerine her türlü hakareti ederken Başbakan’ın en son Van’a gelişinde polislerin havaya ateş açması sonucu otelde bulunan bir yurttaşın yaralanmasına da dikkat çekildi.

Merkür TV G.Y.Yönetmeni Topçuoğlu’ndan sert sözler!

Ak Parti Tuşba SKM’nin ve Ak Parti’ye yakın olanlarla Fethullah Gülen hareketine yakınlığı ile bilinen başta Merkür TV Genel Yayın Yönetmeni İsmail Topçuoğlu arasında küfür ve hakkarete varan yorumların yazılması oldukça dikkat çekti.

Adamlık ve hırsızlık tartışması!

Topçuoğlu’nun Başbakan’a yönelik yazdığı, “Milletin adamı değil milletin h…. , benim adam değil milletin hiç değil” sözleri sosyal medyada tansiyonu daha da artırdı. Bu yorumun ardından Topçuoğlu ve Ak Partililer arasında ‘Adamlık’ ve ‘Hırsızlık’ tartışmaları yaşandı.

Cumhurbaşkanı Adayı Recep Tayyip Erdoğan’ın gelişine çok az bir zaman kala polislere yönelik yapılan operasyonların da ardından Van’da Ak Partililer ile Cemaat arasında tansiyonun daha da artacağından endişe ediliyor. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER