Yeni eş başkanlar genelge yayımladı...

Van Büyükşehir Belediye Eş Başkanları Bedia Özgökçe Ertan ve Mustafa Avcı, görevi devralmasının ardından yayımladığı ilk genelgeyle her türlü mal ve hizmet alımını ikinci bir emre kadar durdurdu, personel izinlerini kaldırdı ve izinlileri göreve çağırdı bulunduğu belirtildi.

Yeni eş başkanlar genelge yayımladı...

Van Ekspres - başkan Bedia Özgökçe Ertan ve Mustafa Avcı belediye başkanlığı koltuğuna geçtikten sonra ilk genelgesini yayımladı.

Büyükşehir Belediyesinin VASKİ Genel Müdürlükleri ile şirketler dahil tüm birimlere dağıtılan genelgede, şu ifadelere yer verildi:

"10.04.2019 göreve başlama tarihinden itibaren Büyükşehir Belediyesi, genel müdürlükler ve bağlı şirketlerinde her türlü ödeme, harcama, ihale, doğrudan temin, mal ve hizmet alımı, personel alımı, araç kiralama, alım, satım, gayrimenkul kiralama, alış, satış, vb. tüm işler ikinci bir emre kadar durdurulmuştur.

Ayrıca Büyükşehir Belediyesi VASKİ Genel Müdürlüğü'nde, belediyeye bağlı tüm şirketlerde çalışmakta olan işçi, memur, şirket elemanı personelinin izinlerinin kaldırılması, izinli olan personelin görev yerine tekrar
çağrılması konusunda gereğinin yapılmasını rica ederim." denildi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Nisan 2019, 18:56
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER