Akdamar'da Anneler Günü Kutlaması

Özel Akdamar Hastanesi Anneler Günü'nde hastalarını ve pazar mesaisi yapan anneleri unutmadı.

Akdamar'da Anneler Günü Kutlaması

Akdamar Hastanesi Genel Müdürü Neval Özgökçe, annelik heyecanını yeni yaşayanların yanı sıra, serviste yatan hastalar ve çalışan anneleri de ziyaret ederek çiçek ve hediyelerini takdim etti.

Anneler günü nedeniyle gördükleri ilgiden memnun olan hasta ve hasta yakınları, böyle anlamlı bir günde hatırlanmanın kendilerini çok mutlu ettiğini belirttiler.

Akdamar hastanesi olarak Anneler günü nedeniyle çeşitli etkinlikler düzenlediklerini belirten Hastane Genel Müdürü Neval Özgökçe. "Karşılıksız sevginin, sabrın ve fedakarlığın timsalı baştacımız ve endeğerli varlıklarımız olan Annelerimizi her zaman önemsiyor değer veriyoruz. Onlar bizim ilk doktorumuz, ilk hemşiremiz oluyor aslında. Bu gün, varlığımızı borçlu olduğumuz, yetişip bugünlere gelmemizde büyük emekler veren, annelerimizin günüdür. Dünyaya geldiğimiz andan itibaren tek düşüncesi evlatları olan ve haklarını hiçbir zaman ödeyemeyeceğimiz, yüreği sevgiyle dolu tüm annelerimizin Anneler Gününü kutluyor, hürmetle ellerinden öpüyor, sağlıklı günler diliyorum"

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER