Van Beşiktaşlılar Derneği Basınla Buluştu

Van Beşiktaşlılar derneği Van'da yerel ve ulusal basın temsilcileriyle bir araya gelerek Beşiktaş Derneğinin tanıtım toplantısını gerçekleştirdi.

Van Beşiktaşlılar Derneği Basınla Buluştu

Van'da çarşı grubunun temsilcisi olan Gani Aslan bu defa ise Van Beşiktaşlılar Derneği'ni kurdu. Derneğin açılışında basın mensuplarına açıklamalarda bulunan Aslan, Beşiktaşlılar Derneği olarak sadece bir spor derneği değil birçok sosyal ve kültürel faaliyete de imza atacaklarını söyledi.

Vanlı Beşiktaş Kulübü taraftarları uzun yıllardır bekledikleri derneklerine kavuştu. Beşiktaş Kulübü Taraftarı Van’da uzun yıllardır umutla bekledikleri derneklerine kavuştu. Van’da açılan Van Beşiktaşlılar Derneği basın mensupları ile toplantı gerçekleştirerek derneği kamuoyuna tanıttı.

Van Beşiktaşlılar Derneği tanıtım toplantısına Dernek Başkanı Gani Aslan, Dernek Başkan Yardımcısı Diyadin Behçet, Dernek Saymanı Servet Aktaş, Kartaliçe Van sorumlusu Rabia YavruTürk, Çarşı Van Grubu Amigosu Ahmet Karatay, Senar Dağcı ve basın mensupları katıldı.

Van Beşiktaşlılar Derneği tanıtım toplantısında konuşan Dernek Başkanı Gani Aslan, ‘’Bugün burada toplanmamızdaki amaç, uzun yıllardır Vanlı Beşiktaş taraftarının özlemle beklediği derneğimizin tanıtmak amacıyla toplandık. Van Beşiktaşlılar Derneğini Van’da açmanın mutluluğunu yaşıyoruz. Derneğimiz sadece bir taraftar derneği değildir. Derneğimiz en çok sosyal ve kültürel etkinlikler ile faaliyet yürütmeyi hedefliyoruz. Özellikle Derneğimiz ilçe okullarında okuyan öğrencilerimiz ile ilgili yardım ve etkinlik organizasyonlarında bulunmayı amaçlıyoruz. Derneğimizin kurucu olan arkadaşlarımız daha önce de Çarşı Van grubu olarak birçok sosyal ve kültürel etkinliklerde bulundu. Bunları artık Dernek bünyesinde yürütmeyi hedefliyoruz. Resmi açılışına Sayın Başkanımız Fikret Orman’ı davettik. Kendileri müsait olurlarsa 30 Nisan’da yapacağımız Dernek açılışımıza katılacaklarını söylediler. Pazartesi günü itibari ile Beşiktaşlı taraftarlarımızın derneğimize üyelik işlemleri start alacaktır. Derneğimize Üyelik yapacak Taraftarımızın aylık ücreti 20 TL, öğrencilerimize indirim olacaktır ve Engelli taraftarlarımıza ücretsiz üyelik yapacağız’’ şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER