Çarşı Van Beşiktaş Şampiyonluğunu Kutladı

Beşiktaş’ın şampiyonluğunu ilan etmesi Van merkezde büyük bir coşkuyla kutlandı.

Çarşı Van Beşiktaş Şampiyonluğunu Kutladı

İLHAN SİYAHTAŞ - VANEKSPRES - VAN

Van Haber - Spor Toto Süper Lig'de Beşiktaş'ın ligin bitimine bir hafta kala şampiyonluğunu ilan etmesi üzerine Van'da taraftarlar sokaklara döküldü.

Cumhuriyet Caddesi sanat parkında toplanan taraftar burda meşaleler yakıp şarkılar söylediler. Büyük bir coşkunun hakim olduğu taraftarların bir kısmı arabalarıyla şehir turu atarak kornalarına bastılar ve şampiyonluğun tadını çıkardılar.

Çarşı Van organizasyonunda Şampiyonluk kutlamasına katılan herkese teşekkür ederek sözlerine başlayan Çarşı Van Grubu Başkanı Gani Acar; Bu sene Şampiyonluk hiç kolay olmadı dedi. 

Acar, Şampiyonlar Ligi, Uefa ligi, Türkiye Kupası, Spor Toto Süper Liginde maçlarımızı siz cefakar taraftarlar ile birlikte aynı heyecanı yaşayarak izledik. Spor Toto Süper liginde hedeflediğimiz şampiyonluğumuza nitekim geçen hafta itibari ile kesinleştirdik, şuan burada bu büyük bir çoşku ile şampiyonluğumuzu kutluyoruz. Şampiyonluk yolunda ilerlememizi sağlayan ve bizleri şampiyonluk zaferine ulaştıran tüm herkese teşekkür ediyoruz. Van'da bizlere yer vererek destek sağlayan şampiyonluk kutlamamıza katkıda bulunan yetkililere ve basın camiasına teşekkür ederek sözlerini noktaladı. 

Van Sanat parkında toplanan onlarca kalabalık Beşiktaş marşları söyleyerek şampiyonluk tezahüratları yaptı.

7'den 70'e çok sayıda kişinin katıldığı kutlamaya İranlı turistlerinde rağbet göstermesi gözden kaçmadı. 

 Ferhat Tok ve Ümit Demir'in söyledigi birbirinden güzel şarkılarla kutlama gece geç saatlere kadar sürdü.

Taraftarların gece geç saatlere kadar süren şampiyonluk kutlamaları sırasında polis geniş güvenlik önlemi aldı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER