CHP’de deprem: Kayyum atandı

CHP Kdz. Ereğli İlçe Teşkilatı Başkanı Sevdekar Aras ve yönetimi dün akşam genel merkezin kararı ile görevden alınarak yerine kayyum atandı.

CHP’de deprem: Kayyum atandı

VanEkspres - Görevini bu gün ilçe başkanlığında bir ay süreyle kayyum olarak atanan Fikret Fota’ya devreden Sevdekar Aras, yönetim kurulu üyelerinin bilerek yönetim kurulu toplantılarına gelmemesi ve yönetimin toplanamaması nedeniyle böyle bir kararın alındığını ifade etti.

TEKRAR ADAY OLACAĞIM

Mart ayında yapılan seçimlerde büyük bir başarı elde ederek Kdz. Ereğli Belediyesini yeniden kazandıklarını belirten Aras, ileri ki günlerde görevden alınmayla ilgili daha geniş bir değerlendirme yapacağını ifade etti. Görevden alınan Aras 20 Ağustos 2019 tarihinde yapılması planlanan ilçe başkanlığı kongresinde yeni bir ekiple yönetime tekrar aday olacağını da açıkladı. Partililerin katıldığı bir toplantı ile görevi devralan İsmail Fota ise Aras’ın başarılı bir ilçe başkanlığı geçirdiğini belirterek, önümüzdeki 1 aylık süreçte belde teşkilatlarında da değişime gidileceğinin mesajını verdi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
mustafa budak
mustafa budak - 8 ay Önce

hadep size oy verdi siz niye dek cikmiyursinuzdestek cikmiyorsunuz

MURAT
MURAT - 4 ay Önce

HDP BELEDİYELERİNE KAYYUM ATANDIKTAN BUYANA, KAYYUM MAYMUNCUK GİBİ HER KAPIYI AÇMADA KULLANILIYOR. YÜZYILIN KEŞFİ OLSA GEREK.TARİHE GEÇMESİ İÇİN BAŞVURU YAPILMAZSA TÜRK MİLLETİ İÇİN BÜYÜK KAYIP OLABİLİR.

SIRADAKİ HABER