AK Parti Van'da temayül yoklaması gerçekleştirdi

Adalet ve kalkınma Partisi (AK Parti) Van İl Başkanlığı, milletvekili aday adayları arasında gerçekleştirilecek temayül oylaması yaptı. 24 Haziranda gerçekleştirilecek Cumhurbaşkanlığı ve milletvekili seçimleri için partiler de çalışmalarına hız verdi.

AK Parti Van'da temayül yoklaması gerçekleştirdi

Bu kapsamda AK Parti’den Van milletvekili aday adayı olarak başvuranlar arasında temayül oylaması gerçekleştirildi.

AK Parti Van İl Başkanlığı, 169 milletvekili aday adayı için tanıtım ve temayül yoklaması toplantısı düzenledi.

AK Parti Van İl Başkanlığı, 24 Haziranda yapılacak olan milletvekili seçimleri nedeniyle 8 adayın belirleneceği temayül yoklaması İpekyolu İMKB Fen Lisesi spor salonundan gerçekleştirildi.

Gerçekleştirilen temayül yoklamasıyla ilgili bilgi veren AK Parti Van İl Başkanı Kayhan Türkmenoğlu, Türkiye’nin her tarafında 24 Haziran seçimleri için AK Parti teşkilatlarının temayül yoklamaları yaptığını belirtti. Temayül yoklamaları nedeniyle kente bugün tatlı bir heyecanın olduğunu ifade eden İl Başkanı Türkmenoğlu, “Ahenkli bir organizasyon çerçevesi içerisinde teşkilat mensubu bin 600’e yakın arkadaşımız 169 aday adayımız için gönlünden geçen 8 arkadaşımızın seçimi için oy kullanacaklardır. Geçmiş dönmelere nazaran bu dönemde aday adayı için ciddi bir artış söz konusudur. Bu da partimize olan teveccühün ne kadar iyi olduğunun bir gösteriyor.

Temayül yoklamasında parti teşkilatlarında görevli yaklaşık bin 600 üye, 169 aday adayı için sandık başına gitti.

Saat 10.00’da başlayan seçim, 16.00 itibariyle son buldu”

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER