Özel Akdamar çalışanları iftarda buluştu

Özel Akdamar Hospital çalışanları iftar programında bir araya geldi.

Özel Akdamar çalışanları iftarda buluştu

Van Ekspres - İftar programına hastanenin yönetim kurulu başkanı Opr. Dr. Salih Özgökçe ve eşi Perihan Özgökçe, Başhekim Opr. Dr. Çağdaş Özgökçe, Genel Cerrah Opr. Dr. Necmi Özdemir, Başhemşire Kezban Şahin, hastane hekimleri ve çalışanlar katıldı.

Özel Akdamar Hastanesi tarafından her sene geleneksel olarak düzenlenen İftar Yemeği buluşması bu senede gerçekleşti.

Yemekten sonra basına açıklamada bulunan Hastane yönetim kurulu başkanı Opr.  Dr. Salih Özgökçe Her sene olduğu gibi bu sene de mesai arkadaşları ile bir araya gelmekten dolayı son derece mutlu olduğunu belirterek; "Akdamar Hastanesinde iyi bir aile ortamı vardır. Hepimizi bir aile gibiyiz. Her sene düzenlediğimiz ve geleneksel hale getirmiş olduğumuz "İftar Yemeği buluşması" geleneğini bu senede tekrarladık. Biz bu günlere kavuşturan rabbime şükürler olsun. Hastanemizde yaklaşık 300 kişi istihdam ediyor. Her biri bizim kardeşimizdir. Bir araya gelelim diye iftar yemeğinde buluşma programını düzenledik. Davetimize icabet eden herkese çok teşekkür ederiz. Hem aramızda ayrılıp il dışına giden hem de aramıza yeni katılan doktor arkadaşlarımızı buluşturmuş olduk. Bir yanda veda yemeği olduğu gibi bir yandan da aramıza yeni katılanlar için ilimize ve hastanemize hoş geldiniz yemeği olmuş oldu. Aramızda ayrılan doktor kardeşlerimize yeni işyerlerinde üstün başarılar dilerken, aramıza yeni katılan doktor kardeşlerimize de aramıza hoş geldiniz diyoruz" diyen Özgökçe, herkesin Mübarek ramazan ayının en kalbi duygularla kutladığını sözlerine ekledi.

Hastane Başhekimi Dr. Çağdaş Özgökçe, davete icabet eden herkese teşekkür ederek; "Hastanemiz çalışanlarını bir araya getirmek için böyle bir etkinlik düzenledik. Dr. Salih Özgökçe'nin de belirttiği gibi, hastanemizde iyi bir aile ortamı var. Herkes bizim için eşittir. Bu gün davetimize icabet ederek iftar yemeğimize katılan herkese tekrardan teşekkür ediyoruz"

Hastane Kurucularından Genel Cerrah Opr. Dr. Necmi Özdemir ise,  böyle bir programın düzenlemesinde emeği geçen başta hastane yönetimi ve çalışanlarına teşekkür ederiz. Bu gibi buluşmalar çalışanlar için iyi bir moral, motivasyon olduğunu ifade etti.

Özdemir, iftar yemeği buluşması iyi bir düşünce olduğunu hatırlatarak, mümkün olduğu kadar bu geleneğin devam etmesi için Hastane olarak çaba göstereceklerini söyledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER