Van'da 'Güzellik' Anlayışı Nisis ile Değişiyor

Sosyal Medya Fenomeni, Van'da Nisis Estetik güzellik ve bakım merkezinin açılışını yaptı.

Van'da  'Güzellik' Anlayışı Nisis ile Değişiyor

Cumhuriyet caddesi  üzerinde hizmete giren "Nisis Estetik Güzellik ve Bakım Merkezi'in açılışına katılan Sosyal Medya Fenomeni Nilay Toprak, açılış kurdelesini işyeri sahibi Ömer Faruk Arslan ile birlikte kesti.

Toprak, daha sonra işyeri hakkında bilgi aldı. Güzellik merkezini de gezen Nilay Toprak, sevenleri ile de bol bol fotoğraf çekildi.

A’dan Z’ye kadar her türlü donanıma sahibiz

Son model cihazlarla donatılan Güzellik ve Bakım merkezinde, Lazer Epilasyon, Soğuk Lipoliz, Altın İğne, Dermapen, Medikal  Cilt bakım, Kalıcı Makyaj, El Ayak Detoksu, Protez tırnak  ve birçok alanda hizmet vereceklerini söyleyen işletme sahibi Ömer Faruk Arslan “amacımız müşterilerimize en güzel hizmeti sunabilmek.

Nisis Estetik Güzellik Merkezi; güvenli hijyen ve uzman kadrosuyla rahat huzurlu bir ortamda müşterilerine hitap etmeyi hedefliyor. 500 metre kare alanda 2 uzman 10 personelle ile çıktığımız bu yolda müşterilerimizin yüzünü güldüreceğiz” Hizmet ve Kalite konusunda en iyi olduğumuzu gelin insanlar görecektir. Bizim yerimizi dostunuzun yeri olarak tavsiye etmeyin, biz o kadar iddialıyız ki düşmanınız bile olsa gideceğiniz yerdir.

Bir çok uygulama Van'da ilk olduğunun altını çizen Arslan, krem olarak en üst segment krem kullanıyoruz. hollywood yıldızları kullandığı  Image bayiliği yine bizde, first class bir yer açtık ve en iyi olmaya çalışacağız. diye konuştu.

Toprak Herkese Tavsiyemdir Nisis Estetik

Nisis Estetik önemli bir sektör, sonuçta insanlar güzelleşmek için gittiği, yerlerde çok kötü vakkalarla karşılaşabiliyorlar. bu yüzden her yere güven olunmaz, ben Van'a bir gün önceden gelerek merkezi yerinde gördüm, makineleri inceledim, doktorlarıyla görüştüm sonuç itibariyle açılışa vesile olacaksam bir çok insan buraya gelecekse ben iyi birşeye vesile olmak isterim. çok nezih ve kaliteli bir ortam herkese tavsiye ederim.

 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER