Van'da Bir Yeni Yıl Daha Böyle Geçti!

Türkiye'nin her yerinde olduğu gibi 2018 yılı Van'da da coşkuyla kutlanırken, şehir İranlı turistler tarafından geçen sene olduğu gibi bu sene de büyük ilgi gördü.

Van'da Bir Yeni Yıl Daha Böyle Geçti!

VANEKSPRES HABER MERKEZİ - VAN

İranlı turistlerin akınına uğrayan gece mekanları dolup taşarken bir çok otel ve eğlence merkezide İranlı turistler için özel programlar düzenledi.

İranlılar Van'da 2018'e Böyle Girdi

Yılbaşı için Van'a gelen İranlılar, kiraladıkları bir eğlence merkezinde gönüllerince eğlenip, yeni yıla dans ederek girdiler.

Geçen sene olduğu gibi Bu yılbaşında da Van'ın eğlence mekanları dolup taştı. Gündüz kentin cadde ve sokaklarında alışveriş yaparak esnafın yüzünü güldüren İranlılar, yılbaşına eğlenerek ve dans ederek giren İranlılar yeni yılın ülkeleri için mutluluk ve huzur getirmesini diledi.

EĞLENCENİN DORUGA ULAŞTIĞI DİĞER İKİ MEKAN İSE ARJANTİN İLE THE LOP OLDU

AKSM Başkanı ve koro şefi Necdet Bayat ve ekibinin sahne aldığı Arjantin yoğun ilgi gördü. mekanı tıklım tıklım dolduran Necdet Bayat hayranları  gecenin geç saatlerine kadar gönüllerince eğlendi. 

THE LOP YİNE TERCİH EDİLEN MEKANLARIN BAŞINDA YER ALDI 

Cumhuriyet caddesinde bulunan bir diğer mekan The Lop oldu.

Mekanda Ferhat tok ve şafak ceylan tarafından Seslendirilen türkülerle kimi zaman duygulu anlar yaşayan vatandaşlar, hareketli şarkılarla göbek atıp, halay çektiler.

Vanlılara güzel bir gece yaşattıklarını belirterek, yeni yılın barış, huzur ve mutluluk getirmesi dileklerinde bulundular.

Yeni yıla girmenin mutluluğunu yaşayan vatandaşlar, barış, sağlık ve huzurlu dileğinde bulundular.

 

 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER