Van'ın Yıldız Markası Ranss Büyüyor

Van'ın önemli yerel marketlerinin başında yer alan Ranss AVM, üç mağazanın birden açılışını yaptı.

Van'ın Yıldız Markası Ranss Büyüyor

Erciş Yolu üzerinde, Et Balık Kurumu karşısındaki Orsay sitesi altında üç ayrı mağazanın toplu açılış töreni gerçekleştirdi.

Ranss AVM,  3 mağaza birden açarak, mağaza sayısını sekize çıkarıdı. Açılışa Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva, Van Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Mehmet Aslan, TÜMSİAD Van Şube Başkanı Süleyman Güler, İş adamı Suat Damgacı, Ak Parti il yöneticileri,  Van AK Parti Milletvekili Aday Adayı Yavuz Karaman. Ranss Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bayram, Dostluk grubu üyeleri  ve çok sayıda davetli katıldı.

Açılış konuşması yapan Van Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Necdet Takva,” Toplu açılış törenini ilk kez Van’da gerçekleştiren Ranss marketler zincirinin bu gururlu anına hep birlikte eşlik etmenin sevincini yaşıyoruz. Binlerce genç ve ihtiyaç sahibi insanlara istihdam zemini yaratan Ranss Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bayram’a ve ailesine Van Ticaret Ve sanayi Odası olarak saygılarımı iletiyorum. Van’a hayırlı uğurlu olsun” dedi.

Ranss AVM Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bayram ise  açılıştan sonra yaptığı açıklamada, ‘Reklam Yok İndirim Var’ sloganları ve ‘Sizde gelin indirimleri yerinde görün’ propagandasıyla yola çıktıklarını ifade ederek, “Zaten var olduğumuz bu sektörde kısa bir süre önce kulvar genişleterek, Vanlılara hizmet etmeyi sürdürüyoruz. 5 yıllık sürede hem istihdam hem de metrekareyi arttırdık. Son 3 mağazamızla birlikte 20 bin metrekare alanda Van halkına hizmet vermiş olacağız. Daha iyi ve daha kaliteli hizmeti ve müşteri memnuniyetini ön planda tutuyoruz. ‘Reklam yok indirim var’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, herkesin gelip mağazalarımızı yerinde görmelerini istiyoruz” dedi.

50 bin çeşit ürün ile sektördeki büyümesini hızlı bir şekilde sürdüren Ranss’ın, kentin istihdamına da büyük katkı sağladığını dile getiren Bayram, “Daha önce mağazalarımızda yaklaşık 250 kişi çalışıyordu. Yeni açtığımız mağazalarla birlikte eleman sayımızı 400’e çıkardık. Bu da kentin istihdamına büyük bir katkı sunduğumuzun göstergesidir” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER