Van'da 32 çeşit sabah kahvaltısı Viane'de!

32 Çeşit Kahvaltı ile Van'ın yeni modern mekanı VİANE CAFE açıldı.

Van'da 32 çeşit sabah kahvaltısı Viane'de!

VANEKSPRES HABER MERKEZİ - VAN

Nezih ortamı, iç açan dekorasyonu ve kaliteli hizmet anlayışıyla Van Kahvaltısı ve Dünya Mutfağını ile Van halkına hizmet edecek olan Viane Cafe ve Kahvaltı, 32 çeşit kahvaltısı ile bende varım diyor.

Adıyla farklı tadıyla farklı lezzetlerin yeni adresi Viane Cafe ve Kahvaltı Salonu iki nisan caddesinde hizmete girdi.

Van Kahvaltısı & Cafe Van’ın kalbinde, ferah bir ortamda sizlere Van’ın kültürel lezzetlerinin yanı sıra dünya mutfağını sunuyor…

Yıllarca yurt dışında turizm sektöründe çalıştıktan sonra Van'a dönen aşçı, dünya mutfağındaki çeşitli lezzetleri ile müşterilerine sunuyor.

Van'da açılan kafe restoranda,  başta Meksika, İtalya olmak üzere dünya mutfağındaki çeşitli lezzetlerle buluşturuluyor.

İpekyolu ilçesi İkinisan Caddesi'nde hizmet veren işletmenin Müdürü Ayhan Şahin, yaptığı açıklamada, dünyaca ünlü Van kahvaltısının yanında dünya mutfağından farklı lezzetlerin restoranda bulunduğunu söyledi.

Yıllarca yurt dışında aşçılık yaptıktan sonra memleketine döndüğünü anlatan Şahin, "Van'da Türk ve dünya mutfağını bir arada sunmaya karar verdiğimizde biraz tereddütlerimiz oldu, 'Acaba farklı bir kültürün damak tadı buraya uyum sağlar mı, insanlar bu tadı benimserler mi?' diye fakat zaman ilerledikçe insanların farklı bir şeyler arayışında olduğunu, buraya duyulan ilgiden alakadan anladık." dedi.

İşletmeye modern ve yöre mimarisinin yansıtıldığını belirten Şahin, "Yemeklerimiz çok lezzetli. zengin yemeklerinin yanı sıra Yunanistan, Meksika gibi ülkelere ait yemekler ile aslı İtalyan olan pizzalar da yapıyoruz." ifadesini kullandı.

Şahin, bazı baharatları burada bulamadıkları için dışarıdan getirdiklerini, diğer gıda malzemelerini ise İstanbul'da temin ettiklerini sözlerine ekledi. 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER