Van'da Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Belirlendi

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Koordinasyonunda, oda ve borsalarda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu İcra Komitesi Üyeliği seçimleri bugün yapıldı.

Van'da Kadın ve Genç Girişimciler Kurulu Belirlendi

VanEkspres - Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) koordinasyonunda, TOBB’a bağlı Oda ve Borsalarda, TOBB İl Kadın Girişimciler Kurulu ve TOBB İl Genç Girişimciler Kurulu yapılan seçimler sona erdi.

Van Ticaret ve Sanayi Odasında sabah saat 10.00 itibari ile başlayan oy kullanma işlemi saat 16.00'da sandıkların kapanması ile sona erdi. İl Kadın Girişimciler Kurulu için iki listenin yarıştığı seçimde 55 kadın girişimci oy kullandı.

Pınar Gülle ve Esin Akarsu Oruç'un yarıştığı seçimde 27-27 eşit oy çıkınca kura çekimi yapıldı. kura çekimi sonucunda Pınar Gülle Kazandı. 

Seçimler sonucunda Van Ticaret Odası Kadın girişimciler kurulu ve Genç Girişimciler Kuruluna seçilen isimlerde netleşti. Seçimler sonucuna göre Kadın girişimciler kuruluna Pınar Gülle, Genç Girişimciler Kuruluna da Seyhan Demir seçildi.

​​​​​​​

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER