Van'da aranan şahısı özel ekip yakaladı!

Van’da “kasten öldürme” suçundan 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası bulunan şahıs, oluşturulan özel ekip tarafından yakalanarak tutuklandı. Kaynak: Van'da aranan şahısı özel ekip yakaladı!

Van'da aranan şahısı özel ekip yakaladı!

VanEkspres - Van Emniyet Müdürlüğünden yapılan açıklamada, 29 Ağustos 2019 günü İpekyolu ilçesi Bahçıvan Mahallesi’nde N.A. isimli şahsın ateşli silahla yaralanması ve 1 Eylül 2019 günü İpekyolu ilçesi Cumhuriyet Mahallesi Cumhuriyet Caddesi’nde N.F. isimli şahsın silahla tehdit edilmesi olaylarıyla ilgili yapılan çalışmalarda şüphelinin S.Y. olduğunun tespit edildiği belirtildi. Açıklamada, “Şüpheli S.Y. hakkında ‘kasten öldürme’ suçundan 10 yıl kesinleşmiş hapis cezası olduğu da tespit edilmiştir.

Asayiş Şube Müdürlüğü Cinayet Büro Amirliği görevlilerimizce; oluşturulan özel ekipler tarafından firari şüpheli olan S.Y.’nin yakalamasına yönelik yapılan bir aylık sokak ve mahalle çalışmaları sonucunda; 4 Ekim 2019 günü görevlilerimizce şüpheli S.Y., İpekyolu ilçesi Hafiziye Mahallesi Gölbaşı Sokak üzerinde yaya iken yakalanarak gözaltına alınmıştır. Gözaltına alınan şüphelinin ikamet ve üst aramasında; 1 adet ruhsatsız tabanca ele geçirilmiştir. Gözaltına alınan şüpheli S.Y., çıkarıldığı adli makamlarca tutuklanmıştır” denildi.

YORUM EKLE
YORUMLAR
ZEKİ
ZEKİ - 1 hafta Önce

Sıkın kafasına gitsin böyle itlerin yaşamaya hakkı yok, memleketi ne hale getirdiler.

Alim GÜLLÜ
Alim GÜLLÜ - 1 hafta Önce

Bir haraç çete miz eksikti oda oldu, bunların önünü erkenden alınmazsa sonu gelmez, Bunların toplanma yerleri iki nisanın cafeleridir oraların çok sıkı denetlenmesi lazım. Bu tipede ibretlik bir ceza vermek lazımki diğerlerine örnek olsun.

SIRADAKİ HABER