Uyuşturucu Madde Bakın Nereden Çıktı!

Van’dan Antalya ve İstanbul’a gitmek için Ferit Melen Havaalanına gelen biri İran Uyruklu iki şahsın üzerinde 1 kilo 511 gram eroin ile 11,20 gram toz esrar ile 10,18 gram metamfetanim uyuşturucu madde ele geçirildi.

Uyuşturucu Madde Bakın Nereden Çıktı!

Van Haber- Edinilen bilgiye göre Van’dan Antalya’ya ve İstanbul’a gitmek için Ferit Melen Havaalanına gelen ve X ray cihazında durumlarından şüphelenilen iki şahsın üst araması yapıldıktan sonra üzerlerinden 1 Kilo 511 gram eroin ile 11,20 gram toz esrar ile 10,18 gram metamfetanim uyuşturucu madde yakalandı.

Van’dan İstanbul’a gitmek için Ferit Melen Havaalanına gelen bir bayan’dan şüphelenerek yaptığı üst aramasında genital bölgesine gizlediği 11,20 gram toz esrar ile 10,18 gram metamfetanim uyuşturucu maddesi ele geçirildi.

Van’dan Antalya’ya gitmek için Van Ferit Havaalanına gelen İran uyruklu bir şahsın ayakkabı tabanına zulalanmış 1 kilo 511 gram eroin ele geçirildi.

Yakalanan iki şahsın adli mercilere teslim edildiği ve bir kişinin adli kontrol şartıyla serbest bırakıldığı diğer şahsın ise tutuklandığı öğrenildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER