Umut ve Davut Kardeşler Ev Sahibi Oldu

Van’ın Özalp İlçesinde Kelebek Hastalığı diye bilenen ‘epidermolizis bülloza’ hastalığına yakalanan 12 yaşındaki Umut ve 7 yaşındaki Davut Aydın için başlatılan yardım kampanyası ile ev sahibi oldular.

Umut ve Davut Kardeşler Ev Sahibi Oldu

Van Haber-  Van’ın Özalp İlçesinde Kelebek Hatalığına yakalanan ve yaklaşık 8 ay önce Gazeteci İshak Kara tarafından Vanekpres.com haber sitesinde  ‘’Özalp’lı Kelebek Çocuklar Davut ve Umut Desteklerinizi Bekliyor’’ yayımlanan haberden sonra iş adamları devreye girdi. ‘’Özalp’lı Kelebek Çocuklar Davut ve Umut Desteklerinizi Bekliyor’’ başlıklı haberimizden sonra iş adamlarının da katkısı ile Aydın Ailesi ev sahibi oldu. Haberimizden sonra Tutku Radyo tarafından yapılan program ile başlatılan yardım kampanyasına iş adamları ve hayırseverler tarafından büyük destek buldu. Başlatılan yardım kampanyası doğrultusunda toplanan para ile Aydın Ailesi ev sahibi oldu.

‘’Evin Tapusu bugün Aileye verildi’’

Dostluk Grubu üyelerinin de Özalp’lı Aileye sahip çıkması ve destek vermesinden ardından bugün Aydın Ailesine alınan evin tapusu verildi. Dostluk grubu üyesi Ranns Marketler Zinciri Sahibi Adnan Bayram tarafından büyük destek sağlanarak alınan evin tapusu Anne Hamide Aydın’a teslim edildi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER