Marketten alınan Van çöreğinin içerisinden bakın ne çıktı

Van'da bir süper marketten alınan Van Çöreğinin içinden vida çıktı

Marketten alınan Van çöreğinin içerisinden bakın ne çıktı

Van Ekspres - Van'da gazeteci İshak Kara  (32) akşam saatlerinde Karşıyaka Beşyol civarında bir süpermarketten çörek aldı. 

Gece sahur yapmak için sofraya oturan Kara çöreği ısırmasıyla birlikte neye uğradığı şaşırdı. Ağzına sert bir cisim geldiğini fark eden Kara. Hemen lokmasını ağzından çıkardı çöreğin içinde vida olduğunu fark eden Kara hayrete düştü.

Sahur yaptığı esnasa çöreğin  içinden çıkan vidayı fotoğraflayan Kara, satın aldığı süpermarketi arayarak yaşanan durumla alakalı şikayetini dile getirdi. Bunun üzerine market sahibi ise ekmek ve çörekleri imal eden fırınla iletişime geçip konunun yakın takipçisi olacağını ifade ederek üzgün olduğunu belirtti.

“Ya çocuklarımdan birine denk gelse ne olacaktı”

2 tane küçük yaşta çocuğum var yemek yerken Allah korusun onlardan birine denk gelse yutsalar bu vida miğdelerini delebilirdi.

Gazeteci İshak Kara, yaşadığı bu akıllara durgunluk veren olayı sosyal medya hesabından, paylaşarak şu ifadelere yer verdi " Marketten aldığım Çöreğin içinden vida çıktı!. Allah kabul etmesin ekmeği zamlandıracağınıza birde hijyeni önem verseniz" sözleriyle isyan etti.  

Van'in büyük bir bölümüne unlu mamüller imal ettiği bilinen köklü bir fırından alınan çörek  akıllarda soru işareti yarattı. 

Gerçekten Van'da yapılan denetimler yetersiz mi?

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER