Kılıçdaroğlu: Ne istiyorsanız vermeye hazırız

CHP Genel Kılıçdaroğlu Elazığ Emniyet Müdürlüğü binasına yapılan bombalı saldırının ardından, AK Parti hükümetine “Hükümete çağrı yapıyorum terörü bitirmek için muhalefetten ne istiyorsanız vermeye hazırız” dedi.

Kılıçdaroğlu: Ne istiyorsanız vermeye hazırız

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Genel Kemal Kılıçdaroğlu Elazığ Emniyet Müdürlüğü binasına yapılan bombalı saldırıyla ilgili gazetecilere açıklamalarda bulundu.

Kılıçdaroğlu’nun yaptığı açıklama şöyle:

“Teröre karşı ortak birlikteliğimizi hep sürdüreceğiz. Hükümete çağrı yapıyorum terörü bitirmek için muhalefetten ne istiyorsanız vermeye hazırız. Bugüne kadar herşeyi verdik ama biz hükümetten bir şey bekliyoruz; Ne istediyseniz biz size verdik sizde lütfen terörü bitirin.

“Yasa dediniz, yasa her türlü imkanı sağladık dolayısıyla terörle mücadele konusunda elimiz zayıf, elimiz güçsüz gibi bir sorun olmamalı, eliniz güçlü dolayısıyla bu mücadeleyi yapın ve Türkiye’yi bu beladan kurtarın.

“Biz elimizden her türlü katkıyı yapmayı sürdüreceğiz. Terörü lanetlemek yetmiyor terörü bitirmek, terörü sonlandırmak gerekiyor. Buna uygun politikalar yapın. Bu çağrımı da siz değerli basın mensupları aracılığıyla hükümete iletiyorum.”

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER