İşte Erdoğan'ın önüne gidecek o liste!

Haftalardır gündemi meşgul eden Ak Parti Van İl başkanlığı ile ilgili yapılan temayüller ve araştırmaların ardından 7 kişilik liste belli oldu.

İşte Erdoğan'ın önüne gidecek o liste!

Van Haber - Ak Parti Van İl Başkanlığı ile ilgili yeni bir gelişme yaşandı. Haftalardır merakla beklenen il başkanı ile ilgili olarak sürecin sonuna gelindi. Son olarak Erdoğan'ın önüne sunulacak olan isimler belli olurken Şehrivan o listeye ulaştı.

 

Ak Parti İl Başkanlığından istifa eden Zahir Soğanda’nın yerine gelecek olan isim kamuoyunda merak konusu oldu. Haftalardır devam eden araştırmalar ve yoklamaların ardından adı en çok geçen isimler belirlendi. 30’u aşkın ismin başvuru yaptığı il başkanlığı için yeni bir gelişme yaşandı. İl başkanı olması beklenen 7 kişilik liste yarın Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın onayına gönderilecek.

 

LİSTE YARIN ERDOĞAN’IN ONAYINA GİDECEK

İl başkanlığı için Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın önüne gidecek olan 7 kişilik isim listesi belli oldu. Cumhurbaşkanı ve Ak Parti Genel Başkanı Erdoğan’ın onayına sunulacak 7 kişilik isime gazeteniz Şehrivan olarak ulaştık.

 

İŞTE O İSİMLER:

Eyüp Acar

Mehmet Utku

İsmail Say

İbrahim Bozkurt

Kayhan Türkmenoğlu

İkram Dinçer

Kerem Altun

 

(Kaynak: Şehrivan Gazetesi)

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER