İpekyolu'nda 20 Mahallede Yol Çalışmaları Devam Ediyor

İpekyolu Belediyesi havaların ısınması ile birlikte yol yapım çalışmalarına ağırlık verdi.Çalışmalar hakkında bilgi veren Belediye Eşbaşkanı Veysel Keser, yaz dönemi bitimi ile birlikte İpekyolu’na bağlı sokak ve caddelerde yaşanan yol sorunlarının büyük ölçüde biteceğini söyledi.

İpekyolu'nda 20 Mahallede Yol Çalışmaları Devam Ediyor

Yaz döneminde yol çalışmalarını büyük ölçüde tamamlamak için asfalt ve parke taşı çalışmalarına hız veren İpekyolu Belediyesi, 20 mahallede çalışmalara aynı anda seferber olmuş durumda. Çalışmalar hakkında detaylı bilgili veren İpekyolu Belediyesi Eşbaşkanı Veysel Keser yaz dönemi itibari ile mahallelerde hummalı bir çalışma yürüttüklerini dile getirdi. Keser “ Belediye çalışmalarımızı planlı ve programlı bir şekilde yürütüyoruz. Şu an 20 mahallede asfalt ve parke taşı çalışmalarını aynı anda yürütmekteyiz. Yaz dönemi ile birlikte sokak ve caddelerde yol sorunlarını minimum düzeye indireceğiz.Şu an her mahallede Fen İleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizin çalışmalarına denk gelebilirsiniz.Yol çalışmaları ile birlikte ‘her mahallede taziye evi’ projesi ve eski köy statüsündeki yeni mahallerimizin tümünde meydan ve çocuk parkı çalışmalarımızı da başlattık.Halkımız İpekyolu ilçemiz de kısa sürede hak ettiği hizmeti bulacaktır.” İfadelerine kullandı.
Fen işleri müdürlüğü ise yaptığı açıklamada, yapılan çalışmaları an be an ipekyolu belediyesi resmi sitesinde ve fen işleri müdürlüğü resmi facebook sayfasında takip edilebileceğinin altını çizdi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER