Hürriyet Yazarı Hakan’dan Bakan Soylu’yu kızdıracak yazı

Hürriyet yazarı Ahmet Hakan, Süleyman Soylu’nun Anti-Mansur kampanya başlattığını yazarak, emeklerinin boşa gittiğini belirtti.

Hürriyet Yazarı Hakan’dan Bakan Soylu’yu kızdıracak yazı

VanEkspres - İçişleri Bakanı Süleyman Soylu’nun seçim için muhalefeti hedef gösteren açıklamalar yapmasıyla ilgili bir yorum da Ahmet Hakan’dan geldi. Ahmet Hakan, milliyetçi söylemleriyle tepkilere neden olan Soylu için  “Tekrar en başa dönülmüş oldu.” dedi.

İŞTE O YAZI:

Vay Süleyman Soylu’nun emeklerine

İÇİŞLERİ Bakanı Süleyman Soylu… “Vay benim emeklerim” türküsünü söylese… Hakkıdır. Neden mi? İzah edeyim: Soylu, bir süredir Ankara’da özellikle milliyetçi taban üzerinde etkili olan çok yoğun bir seçim kampanyası sürdürüyordu. Soylu’nun bu etkili çabası, Ankara’da Mehmet Özhaseki lehine bir havanın yükselmesine büyük katkı sağlamıştı. Ancak ne zaman ki… – Mansur Yavaş’tan korkulup çekiniliyor izlenimi veren… – “Aman Mansur Yavaş’ı durduralım” paniğini yansıtan… – “Bir şeyler yapmazsak Ankara gidiyor” algısına yol açan… Anti-Mansur kampanya başlandı. İşte o andan itibaren… Tekrar en başa dönülmüş oldu.

Güncelleme Tarihi: 14 Mart 2019, 22:54
YORUM EKLE
YORUMLAR
zevrettin ural
zevrettin ural - 3 ay Önce

Ahmet Hakan hayifleniyormu acaba özhasekinin kayip etmesindenmi korkuyor yoksa bakan soylunun haksiz saldırisinimi eleştiriyor

SIRADAKİ HABER