HDP'nin Van Eş Başkan Adaylarından hareketli seçmene çağrı

Hareketli seçmene seslenen HDP Van Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanları Bedia Özgökçe Ertan ve Mustafa Avcır, “Bir oy seçimin kaderini değiştirebilir” uyarısında bulundu.

HDP'nin Van Eş Başkan Adaylarından hareketli seçmene çağrı

VanEkspres - HDP Van Büyükşehir Belediyesi Başkan Adayları Mustafa Avcı ve Bedia Özgökçe hareketli seçmenlere çağrıda bulundu. Van’da çalışmalarını tüm hızıyla sürdüren HDP Belediye Eş başkanları, hareketli seçmenlerin seçim bölgesine gidiş ve dönüş ücretlerinin HDP tarafından karşılanacağını söyledi. 

‘BİR OY SEÇİM KADERİNİ DEĞİŞTİREBİLİR’

31 Mart seçimlerinde oy kullanımının önemine dikkat çeken Özgökçe, “Mevcut siyasi yapının, partimize yönelik baskılarını geriletmek için her türlü çalışmayı yürüteceğiz. Bir oy seçim kaderini değiştirebilir. Özellikle hareketli seçmen olan öğrencilerin bizlere müracaat etmesi gerekiyor. Bütün seçmenleri sandıklarına taşımayı hedefliyoruz” dedi. 

‘HDP’YE BAŞVURUN’

HDP tarafından seçmenlerin oy kullanabilmesi için yürüttüğü çalışmalar kapsamında çalışma başlattıklarını belirten Mustafa Avcı, “Aynı hanede oturup, üniversite öğrencisi, mevsimlik işçi ve oy kullandığı bölge dışında yaşayan bütün seçmenler, oylarını kullanabilmesi için en yakın HDP örgütlerine başvuru yapmalarını istiyoruz” diye konuştu.

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 22:54
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER