Gülaçar'ın Gündemi Değerkent Sitesi!

Van'da Değerkent Site Sakinleri seslerini duyurmak için banka önünde pankartlar açarak ve protesto ederek mağduriyetlerini dile getirmişti. buna karşılık olarak harekete geçen Ak Parti Van Milletvekili Osman Gülaçar Banka yetkilileriyle görüştü... işte ayrıntılar.

Gülaçar'ın Gündemi Değerkent Sitesi!

Van'da Değerkent Site Sakinleri seslerini duyurmak için banka önünde pankartlar açarak ve protesto ederek mağduriyetlerini dile getirmişti.

Konu ile ilgili açıklama yapan Ak Parti Van Milletvekili Osman Nuri Gülaçar yetkili merciler ile görüştüğünü belirtti.Bu mağduriyeti gidermek adına, Şekerbank Genel Müdürü ve Müdür yardımcıları ile görüştüğünü belirten Gülaçar şunları söyledi;

''Değerkent sakinlerinin mağduriyetleri dolayısıyla Şekerbank Genel Müdürü ve Müdür yardımcıları ile görüşmüştüm. Dün de arkadaşlarımızı Genel Başkan Vekilimiz Sayın Numan Kurtulmuş ile bir araya getirdik. Genel Başkan Vekilimizin de desteği ile bir mütabakat sağlandı. Site sakinlerinin oluşturdukları bütçe ile 3 milyon ödeme yapıldı. Kalan ana para olan 4.6 milyonun 7 eşit taksitle ödeneceği hususunda mütabakat sağlandı. İlk günden itibaren bu problemi kendi problemimiz bildik. Elimizden geleni yaptık Allah’ın izniyle.'' ifadelerini kullandı.

Kaynak: Gündem Van

 

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER