Fotoğraf çektirirken öldü

Denizli'de fotoğraf çektirmek için çıktığı yerden 150 metre aşağı düşen 32 yaşındaki Turgut Küçükoğlu hayatını kaybetti.

Fotoğraf çektirirken öldü

Denizli'de, fotoğrafını çektirmek için çıktığı yerden yaklaşık 150 metre aşağıdaki kayaların üzerine düşen kişi, hayatını kaybetti. Arkadaşlarıyla Çamlık Dağı Seyit Tepesi mevkisine gezmeye giden Turgut Küçükoğlu (32), 2. Seyir Tepesi'ndeki kayalıkların üzerine çıkarak fotoğraf çektirmek istedi. Küçükoğlu, bu sırada henüz bilinmeyen bir nedenle yaklaşık 150 metre aşağıdaki kayaların üzerine düştü.Hüseyin Erkan'ın haber vermesiyle olay yerine gelen sağlık ekiplerinin müdahalesine rağmen Küçükoğlu, yaşamını yitirdi. Arkadaşının ölmesiyle şoka giren Erkan, sağlık ekiplerince sakinleştirilmeye çalışıldı.

Küçükoğlu'nun kayalıklardaki cesedi, İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü ekibi ve Ulusal Medikal Kurtarma Ekibi tarafından yaklaşık 1 saat süren çalışmanın ardından bulunduğu yerden indirilip, otopsi yapılmak üzere Pamukkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesine kaldırıldı. Aydın Devlet Hastanesinde sağlık memuru olarak çalışan Küçükoğlu'nun, memleketi Denizli'ye arkadaşlarıyla gezmek için geldiği öğrenildi.


Üye olan herkese 30 TL ve üzeri siparişlerinde kullanabilecekleri 5 TL hediye !!!

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER