Eş Başkan: "Karalama Kampanyalarına İtibar Etmeyin"

Van Büyükşehir Belediyesi Eş Başkanı Bedia Özgökçe Ertan, son günlerde belediyeyi hedef alan sosyal paylaşımlar üzerine açıklama yaptı.

Eş Başkan: "Karalama Kampanyalarına İtibar Etmeyin"

VanEkspres - Büyükşehir Belediyesi'ni hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve art niyetle yaptığı paylaşımlara dair açıklama yapan Belediye Eşbaşkanı Bedia Özgökçe, "Çalışmalarımız gece gündüz demeden devam etmektedir. Kurumumuzu ve şahsımızı karalayan bu gibi hesaplara itibar etmeden ancak hizmetin aksamasına yönelik en ufak şüphe içeren her türlü şikayeti de yerinde kontrol ederek, denetimlerimizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın" dedi.

Van Büyükşehir Belediyesi Eşbaşkanı Bedia Özgökçe Ertan, belediyeyi hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve art niyetle yaptığı paylaşımlara dair açıklama yaptı. Sosyal medya hesabı üzerinde açıklama yapan Eşbaşkan Özgökçe, Kurban Bayramı süresince çevre ve zabıta ekiplerinin beraber ve mevcut imkanları maksimum düzeyde kullanarak, Van halkının bayramı rahat ve temiz bir ortamda geçirmesi için çabaladığını ve bu çababayı heyecanla sürdürmeye devam ettiğine vurgu yaptı. Eşbaşkan Özgökçe, "Kentin temizlik işleri özellikle aksatılmamış durumdadır. Çalışmalarımız gece gündüz demeden devam etmektedir. Hal böyle iken özellikle belediyemizi hedef gösteren kimi çevrelerin gerçeğe aykırı ve kötü niyet barındıran paylaşımlarını da takip ediyoruz. Sosyal medya platformlarında sahte hesaplarla yapılan paylaşımları da takip ederek ve yazılanın nihayetinde bir şikayet olduğu gerçeğinden hareketle bahsedilen yerlerin kontrolü ve denetimleri aksatılmadan gerçekleştirilmektedir" dedi.

'BU TÜR HESAPLARA İTİBAR EDİLMEMELİ'

Van halkına hizmet etmek, Van’ı hak ettiği en değerli ve en güzel yere taşımak için seçildiklerini bir kez daha belirten Eşbaşkan Özgökçe, bu tür hesaplara itibar edilmemesi gerektiğine dikkat çekti. Eşbaşkan Özgökçe şöyle devam etti: "Van Büyükşehir Belediyesi olarak kurumumuzu ve şahsımızı karalayan bu gibi hesaplara itibar etmeden ancak hizmetin aksamasına yönelik en ufak şüphe içeren her türlü şikayeti de yerinde kontrol ederek denetimlerimizi sürdüreceğimizden kimsenin şüphesi olmasın.

Bu vesileyle bir kez daha değerli Van halkının Kurban Bayramı'nı kutluyorum."

YORUM EKLE
YORUMLAR
Madur halk
Madur halk - 4 ay Önce

Bütün akp liler sana kurban olsun başkan çünkü onlardan ancak koyun olur☺☺☺

kara davut
kara davut @Madur halk - 4 ay Önce

tabi tabi mustafa avcı denilen eşbaşkan bedia ablayı bitirdi nokta

Vatandaş
Vatandaş - 4 ay Önce

Niye calişan insanlara zulüm yapiyorsunuz kulaniyorsunuz ne olürsa olsun kötü niyetle kulanmayın buda gelir gecer başkan

Başak
Başak - 4 ay Önce

Dunya sanada kalmas başkan ölüm var hepsi boş

BEDİA BAŞKAN BELEDİYECİLİK İSTİYORUZ.
BEDİA BAŞKAN BELEDİYECİLİK İSTİYORUZ. - 4 ay Önce

Bu şehre kadın eli değmeli diyorduk. Başkanım şehiriçinde dört park kullanım dışı kaldı. Bütün ara sokak kaldırımları esnafın, manavların, fırıncıların, çay ocaklarının ve zabıta barakalarının olmuş. Söyler misiniz yayalar, aileler, kadınlar ,çocuklar , turistler nerede yürüyecekler.

Parklarda ve kaldırımlarda semaverciler korku saçıyor. Çöp, pislik, duman ve gürültüden insanlar parklara giremiyor. Şehir içi çok düzensiz, çok kirli, çok bakımsız, çok denetimsiz. Dün Malatyadan geldim. Orası da büyük şehir.Vanla oranın merkez nüfusu aynı. Belediye harıl harıl çalışıyor. Temizlikçiler yerlerde bir izmarit bile bırakmıyor. Malatyanın parkları cennet gibi. Van neden bu kadar ilgisiz. Kaç temizlikçi var, kaç park görevlisi var, kaç zabıta var, kaç işçi var, kaç iş makinası var, kaç personel var? Neden belediye ortada yok. Vanda parklar yapılmıyor, yollar açılmıyor. Mahallelerimiz pislik içinde, yolları daracık. İçinde balık yüzmesi gereken derelerimizin yanından burnumuzu kapatarak geçiyoruz. Gölümüz var ama göremiyoruz, yüzemiyoruz, seyredemiyoruz . Ancak 20-30 km gidip gölü görebiliyoruz. Masraflar yapıp öyle yüzebiliyoruz. Ailelerin oturacağı büyük parklar yok. Van gerçekten ciddi bir hizmet atağına muhtac. Gelen yabancı turistler nasıl bir Van görmek istiyor sizce?

Dede defe
Dede defe - 4 ay Önce

Himetmiş hiç göremiyoruz

Aşık aşık
Aşık aşık - 4 ay Önce

Çalışmalarınız doğru gece gündüz insanlar işinden ekmeğinde etmek için çok çalışıyırsunuz başkan işinşz gücünüz fakir inanları oraya sürgğn yok buraya sürgün maşAllah bu hizmetler süper

SIRADAKİ HABER