Doktor başına poşet geçirilerek vahşice öldürüldü

Şemdinli'de görevli doktor başına poşet geçirilmiş halde ölü bulundu!

Doktor başına poşet geçirilerek vahşice öldürüldü

Hakkari'nin Şemdinli ilçesinde sağlık ocağında aile hekimi olarak görev yapan Dr. Pevrul Tana, evinde başına poşet geçirilmiş halde ölü bulundu.

Hakkari'nin Şemdinli ilçesi Sağlık Ocağı'nda aile hekimi olarak görev yapan 25 yaşındaki Dr. Pevrul Tana, evinde ölü bulundu. Dr. Tana'nın başında poşetin bulunduğu belirtilirken, olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

Habertürk'te yer alan habere göre, Şemdinli'ye ilk görev yeri olarak atanan Aile Hekimi Pevrul Tana, memleketi Konya'ya gitmek üzere geçen hafta kurumundan izin aldı. İzinli olması ve memleketine gidecek olması nedeniyle çalışma arkadaşları tarafından merak edilmeyen Dr. Tana'nın oturduğu daireden kötü kokular gelmeye başlayınca rahatsız olan komşuları, bugün durumu polise bildirdi. Cumhuriyet Caddesi üzerinde bulunan yedi katlı binanın 6'ncı katında oturan  Dr. Tana'nın yaşadığı daireye polisler kapıyı kırarak girdi.

Polisler eve girdiklerinde Dr. Pevrul Tana'nın çürümeye başlayan cesedi ile karşılaştı. Olay yerine gelen savcının incelemesinin ardından erkek doktorun cesedi, Şemdinli Devlet Hastanesi morguna kaldırılırken, Dr. Tana'nın başında ise bir poşetin bulunduğu belirtildi.

Yetkililer konuyla ilgili daha sonra açıklama yapılacağını söyledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER