Burak Galatasaray'da Kalıyor

Burak Yılmaz takımda kalıyor. Burak Yılmaz’ın transferi konusundaki karışıklığı gidermek adına Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, son nokta niteliğinde açıklamalarda bulundu.

Burak Galatasaray'da Kalıyor

BURAK’TA SON DURAK GALATASARAY   Burak Yılmaz’ın transferi konusundaki karışıklığı gidermek adına Galatasaray Başkanı Ünal Aysal, son nokta niteliğinde açıklamalarda bulundu. Geçtiğimiz sezonu gol kralı olarak tamamlayan futbolcularını satmayacaklarını belirten Aysal sözlerine şöyle devam etti:   "Burak satılık değil. Almak isteyenler bizim belirlediğimiz çıkış şartlarını yerine getirmeliler ki bu da çok yüksek bir rakam. Onu da kimseye satmamak için belirledik. Bu konu artık kapansın. Burak'ı bize kiralık verin, seneye alırız teklifleriyle gelenler komik oluyorlar. Net söylüyorum; Burak seneye de Galatasaray'da!"     Lazio’nun yaptığı teklif küçümsenecek bir teklif olmasa da -yabancı kontenjanını zorlamamak adına olsa gerek-  Burak’ın takımda kalması tüm futbol otoritelerince yerinde bir karar olarak nitelendiriliyor. Üye olan herkese 30 TL ve üzeri siparişlerinde kullanabilecekleri 5 TL hediye !!!
 

Bu yöntemin adını merak edenler için izah edelim. Protez saç yöntemi son yıllarda saçları ile ilgili sıkıntıları olan insanoğlu için bir kurtuluş haline gelmiştir.
Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER