Belediyeden Çocuklara Bayram Hediyesi

Gürpınar Belediyesi tarafından Kurban Bayramı dolayısıyla çocuk şenliği düzenlendi.

Belediyeden Çocuklara Bayram Hediyesi

VanEkspres - Başkan Tanış’ın talimatıyla ilçede yer alan çocukların dolu dolu bir bayram geçirmesi için düzenlenen şenliğe çocuklar ilgi gösterdi.

Şenlik kapsamında GürPark Millet Bahçesi’nde buluşan çocuklar, ilk olarak şişme oyun parklarında vakit geçirip ata bindi.

Daha sonra bisiklet binerek GürPark Millet bahçesinin etrafında dolaşan çocuklar, farklı yarışmalar ve aktivitelerle de doyasıya eğlendi.

Müzik eşliğinde çeşitli oyunlar oynadıktan sonra yemek yiyen çocuklar, Kültür Merkezinde düzenlenen sinema etkinliğine katıldı.

Etkinlik sonrası çocuklara hediyeler takdim edildi.

Gürpınar Belediye Başkanı Hayrullah Tanış, çocukların bayramı dolu dolu geçirmesi için böyle bir etkinliği düzenlediklerini anlatarak şu ifadelere yer verdi:

“Bayram deyince en çok da çocuklar akla gelir. Çünkü bayram en çok onları sevindirir, mutlu eder. Yeni giysilerini giyinmiş, gözleri ışıl ışıl parlayan çocuklar, bayramların gülen yüzüdür. Bizlerde Gürpınar Belediyesi olarak çocuklarımız bayramda da yüzünü güldürmek için kolları sıvadık. Bu anlamda düzenlediğimiz etkinliklerle çocuklarımız dolu dolu bir gün geçirip doyasıya eğlendi.”

YORUM EKLE
YORUMLAR
Madur halk
Madur halk - 4 ay Önce

Bütün akpliler sana kurban olsun başkan çünkü onlardan sadece koyun olunur ☺☺☺

Seli
Seli - 4 ay Önce

Kötü insan önce halka hizmet yorm yapma yağci

SIRADAKİ HABER