Başkan Güler'den Fuar İçin Teşekkür Mesajı

Ajans Asya Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler, 8. Van Turizm ve Seyahat Fuarı’nın kent açısından oldukça verimli geçtiğini belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti.

Başkan Güler'den Fuar İçin Teşekkür Mesajı

Van Haber- Ajans Asya Fuarcılık Yönetim Kurulu Başkanı Süleyman Güler, 8. Van Turizm ve Seyahat Fuarı’nın kent açısından oldukça verimli geçtiğini belirterek, emeği geçenlere teşekkür etti. 

2017 yılı içerisinde 4 fuar düzenlediklerini ifade eden Başkan Güler, “Fuarlarımız, ilimiz açısından oldukça verimli geçti. Özellikle 8. Van Turizm ve Seyahat Fuarı’nda ülkemizin her köşesinden katılım sağlandı. 40 bin 380 kişinin katıldığı fuarda, bir birinden güzel etkinlikler yapıldı. ‘En Güzel Van Kedisi’ yarışması, ‘Flamingo Gözlem Günü Festivali’, Van balığının ikram edilmesi fuara renk kattı. Özellikle Anadolu Ateşi’nin Van’da sahne alması, Doğu ve Güneydoğu için bir ilkti. Gerek fuara katılan katılımcılar gerekse bölge halkı Anadolu Ateşi ile unutulmaz bir gece yaşadılar. Ben fuarın her anlamda başarı ile sonuçlanmasında emeği geçen başta Kültür ve Turizm Bakanlığı olmak üzere Van Valiliği, Van Büyükşehir Belediyesi, YYÜ, İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Van Ticaret ve Sanayi Odası, Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı, Van Organize Sanayi Bölgesi ve emeği geçen herkese teşekkür ediyorum” dedi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER