Başkale Derneğinden Anlamlı Jest

2019 yerel seçimlerinin ardından seçimi kazanan HDP Başkale Eş Başkanlarına tebrik ziyaretleri sürüyor.

Başkale Derneğinden Anlamlı Jest

VANEKSPRES HABER MERKEZİ - BAŞKALE

Başkale (Elbak) Derneği 31 Martta seçilen Başkale Başkanları Erkan Acar ve Şen Polat’ı makamlarında ziyaret ederek yeni görevlerinde başarılar diledi.

Başkale Belediyesinde ilk olarak söz alan Başkale Derneği Onursal Başkanı Mesut Öztürk  yeni seçilen başkanlara başarılar dileyerek  “ Dernek olarak belediyemiz ile birlikte başkale için yeni projelere hazır olduklarını  ilk olarak da Başkale mezarlığının çevresini yeşillendirme adına Orman Müdürlüğü ile birlikte sarı çam dikeceklerini belirtti.

Başkale Derneği Başkanı Recep Ayhan ise, İlçeye bir mandıra kurabileceklerini, spor aktivitelerinde derece yapan öğrencilere sponsorluk sözü verdi.

Eş Başkanlar Erkan Acar ve Şengül Polat ise,  ziyaretin kendilerine güç kattığını belirterek, sarı çam dikimi için çalışma başlatacaklarını, Başkale Derneğinin nazik ziyaretinden dolayı teşekkür ettiler.

Yapılan Ziyarette Başkale Yönetim Kurul üyeleri,  Yılmaz Dicle, Murat Öztürk, Muhsin Furat, Nazan Hallı, Selma Aydın, Sadi Gezginci, Şükrü Teknaz, Recep Ayhan, İbrahim Oğraş, Nihat Akkoyun, Gürgün Teknaz, Hatice Teknaz , Başkale Derneği Onursal Başkanı Mesut Öztürk ve Gazeteci İshak Kara’da hazır bulundu.Güncelleme Tarihi: 16 Nisan 2019, 19:24
YORUM EKLE
YORUMLAR
Idris kaya
Idris kaya - 3 ay Önce

Doğup büyüdüğümüz her sokağında anilarimizin olduğu başkale ye (elbaka) dernekçe yapilan bu ziyareti önemli ve anlamli buluyorum.
Belediye başkanlarimizi da kutluyor ve yeni görevlerinde başarılar diliyorum.

SIRADAKİ HABER