5 yıldızlı otelde facia! Argeş Kaya Kurtarılamadı

Lüks otelin aqua parkına giren, 4 yaşındaki B. Arges Kaya, en acı oyununu oynadı. Küçük çocuk, havuzun dibinden çıkarıldı ama götürüldüğü hastanede hayata döndürülemedi.

5 yıldızlı otelde facia! Argeş Kaya Kurtarılamadı

VanEkspres - İzmir'in Menderes İlçesi Özdere mevkiinde 5 yıldızlı Maxima Paradise Otel'de anne ve babasının bir anlık dalgınlığı sırasında aqua park şeklindeki havuza giren 4 yaşındaki Türk asıllı İngiliz vatandaşı Arges Kaya, havuzun dibinde baygın halde bulundu. Havuzdan çıkarılan küçük Kaya, ilk müdahale yapıldıktan sonra Selçuk Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Ancak küçük Başer yapılan tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

MÜŞTERİLER FARK ETTİ

Olay, geçtiğimiz Perşembe günü Özdere'deki 5 yıldızlı bir otelin aqua park havuzunda yaşandı. Londra'dan tatile gelen Sinan Kaya ve eşi Gülbahar Kaya, 4 yaşındaki oğulları B. Arges Kaya ile birlikte havuz başına indi. Bu sırada anne ve babasının bir anlık dalgınlığından faydalanan Kaya, 1 metre 20 santim derinliğindeki havuza girdi. Küçük çocuk dakikalar sonra fark edilerek havuzun dibinden çıkarılıp hastaneye kaldırıldı. Kaya yaklaşık 30 dakikalık müdahaleye rağmen hayata döndürülem edi.

Argeş Kaya'nin cenazesi ailesi tarafından Adli Tıp Morgu'ndan alınarak Kahramanmaraş Elbistan Gölpınar köyünde son yolculuğuna uğurlandı.

YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER