2. VAN SMMM Odası Futbol Turnuvası Başladı

Van Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası tarafından geçen yıl başlatılan ve bu yılda 2. Yapılacak olan “Vangölü Kirlenmesin Van Balığı Ölmesin” şiarıyla 8 takımın yer aldığı futbol turnuvası başladı.

2. VAN SMMM Odası Futbol Turnuvası Başladı

VanEkspres - Geçen yıl başlatılan ve geleneksel hale getirilen futbol turnuvasına, muhasebeci ve mali müşavirlerden oluşan 8 takımın katılımıyla başladı.

Gerçekleşen etkinliğe TÜRMOB Genel Sekreteri Yahya Arıkan ve TÜRMOB Genel Saymanı Emre Kartaloğlu, Kurul Başkanı Erkan Azizoğlu, Van SMMM odası başkanı İbrahim Şahin, yönetim kurulu üyeleri ve çok sayıda muhasebeci ve mali müşavir katıldı.

Gerçekleştirilen etkinlikle ilgili açıklamalarda bulunan Van SMMMO Yönetim Kurulu Başkanı İbrahim Şahin, amaçlarının mesleki faaliyetlerin yanında, sportif faaliyetler, ve kenti ilgilendiren önemli konuları ele almaktır. Kentin kanayan yarası olan Vangölü kirliliğine dikkat çekmek adına bu sene yaptığımız etkinlikte VanGölü kirlenmesin, Van Balığı Ölmesin şiariyla gerçekleştiriyoruz.

Şahin, "Van, Ağrı Hakkari bölgesinin mali müşavirler odası olarak futbol turnuvamızın bu yıl ikincisin gerçekleştiriyoruz. Takımlarımız eleme usulüne gidecek, en sonunda bir kupayla bunu sonlandıracağız. " dedi.

Futbol turnuvasının açılışına katılan Türkiye Serbest Muhasebeci Mali Müşavirler ve Yeminli Mali Müşavirler Odaları Birliği Genel sekreteri Yahya Arıkan ise, turnuvaya katılan bütün takımlara başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2019, 00:38
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER