17 yıl AKP'de siyaset yapan isimden sert açıklama

17 yıl görev yaptığı AKP'den istifa edip Saadet Partisi'ne geçen ve Beykoz Belediye Başkan adayı olan İBB Meclis üyesi Muharrem Kaşıtoğlu "Allah'ım affet" dedi.

17 yıl AKP'de siyaset yapan isimden sert açıklama

VanEkspres * Dönemin Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek hakkında attığı tweet nedeniyle 17 yıl görev yaptığı AKP’den istifa eden eski Beykoz Belediyesi Başkan Yardımcısı Muharrem Kaşıtoğlu, AKP Milletvekili Ravza Kavakçı Kan’ın belediyeden maaş aldığı iddialarına ilişkin paylaşımında, “Biz de yıllarca teşkilatlarda bunlara (bilmeden) hizmet etmişiz” dedi. 17 yıl görev yaptığı AKP'den istifa edip Saadet Partisi'ne geçen ve Beykoz Belediye Başkan adayı olan İBB Meclis üyesi Muharrem Kaşıtoğlu, Twitter hesabından yaptığı paylaşımda, ''Birileri anormal zengin olmuş, birileri 3’er 5’er maaş almış, birileri hiç işe gitmeden yatan maaşları çekmiş ve biz de yıllarca teşkilatlarda bunlara (bilmeden) hizmet etmişiz. Allah’ım affet! Tüm bunlar ortaya çıktıktan sonra bile görmeyen gözlere feraset lutfet!'' ifadelerini kullandı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
Madur halk
Madur halk - 4 ay Önce

Sizi ne Allah, ne de bu halk affeder

Adil
Adil - 4 ay Önce

Yalancının... Devir değişti değil mi AKP çöküşe geçti gemi su almaya başladı şimdi topuk zamanı karaladığın insanlardan farkın yok

SIRADAKİ HABER