VİŞAD İran İş Gezisine Hızlı Başladı

Van İş Adamları Derneği (VİŞAD) Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Fatih Hatunoğlu ve beraberinde bulunan iş adamları ile birlikte İran'a çıkarma yaptı.

VİŞAD İran İş Gezisine Hızlı Başladı

 VANEKSPRES HABER MERKEZİ - VAN 

VİŞAD ve İMSİAD İş Gezisi için geldiği İran’da İlk önemli ziyaretini Tebriz Ticaret ve Sanayi Odasına gerçekleştirdi.

Vanlı İş adamları İran Gezisinin ilk günü toplantı ve ikili görüşmeler ile sürdü.

 VİŞAD Başkanı Ahmet Fatih Hatunoğlu, Van İş Adamları Derneği (VİŞAD) Genel Merkez olarak organize ettiğimiz ve İran ile Vanlı iş adamlarımızın ticaretinin gelişmesi kapsamında 12 Şirketimizin katılımıyla oluşturduğumuz heyet ile birlikte 10 - 13 Nisan tarihleri arasında Tabriz, Urmiye, Hoy Ticaret odaları, Türkiye Konsolosluğu ve Ticaret Ataşelikleri ziyaret edilecektir.

Bu ziyaret kapsamında iki üye firmamızın karşılıklı iş sözleşmesi yapılacak olup, Tebriz, Urmiye ve Hoy Ticaret odaları ile VİŞAD arasında Ticaret Protokolü imzalanacaktır dedi.

İLK DURAK TEBRİZ TİCARET ve SANAYİ ODASI

Hatunoğlu, VİŞAD olarak organize ettiğimiz Iran ziyareti kapsamında VİŞAD üyelerimiz ve Imsiad Başkanı ve yönetimi ile birlikte ilk durağımız Tebriz Ticaret ve Sanayi Odası oldu.

Çok sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen toplantı tam bir kardeşlik bilinciyle gerçekleşti. Toplantı sonrası ikili iş görüşmelerine geçildi. Is görüşmelerine katılım üst düzeydeydi. Bizleri bu kadar sıcak karşılayan ve yoğun ilgilerini bizlerden esirgemeyen Ticaret Odası Başkanı Sn. Samet Hasanzade ve yönetimine ayrıca katilim sağlayan firmalara şahsim ve kurumum VİŞAD adına teşekkürlerimi sunarız.

Hatunoğlu, Program sonrası Tebriz Ticaret ve Sanayi Odası başkanı Samet Beyin Mermer Fabrikasını ve Showroomunu gezdik. Mermer ve seramik üzerine yaptıkları çalışmayı yakından görme şansımız oldu. Mermer ve Seramik alanında yaptıkları yenilikler çok güzeldi. yarınki durağımız Urumiye kenti olacaktır.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER