Vali Zorluoğlu İlk Kez Nikahı Kıydı

Van Valisi Murat Zorluoğlu Van Sivil Toplum Konseyi Başkanı Mehmet Eyüp Acar ile Şilan Çelik'in nikahını kıydı.

Vali Zorluoğlu İlk Kez Nikahı Kıydı

Van Sivil Toplum Konseyi Başkanı Mehmet Eyüp Acar ile Şilan Çelik'in düğün töreni organize sanayi bölgesindeki fuar ve kongre merkezinde düzenlendi. Düğüne Van Valisi Murat Zorluoğlu’nun yanı sıra AK Parti Van İl Başkanı Zahir Soğanda, , Başbakan Başdanışmanı Adnan İnanç, Ak Parti İlçe Başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ile çok sayıda davetli katıldı.

Çiftin nikah şahitliklerini Tuşba Belediye Başkanı Fevzi Özgökçe, Başbakan Başdanışmanı Adnan İnanç, Erzurum 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Dayanışma Derneği Başkanı Rıza Demir yaptı.

İlk kez bir nikah kıydığını ve burada olmaktan mutlu olduğunu belirten Vali Zorluoğlu "Gelin ve damadımız için olduğu kadar benim için de özel bir gece. Hayatımda ilk kez bir nikah akdini gerçekleştireceğim. Çiftimize mutluluklar diliyorum. İnşallah mutlu, huzurlu ve bereketli bir yuvaları olur” dedi.

Nikahı kıyan Zorluoğlu, çifte teslim etmek üzere evlilik cüzdanını Başbakan Başdanışmanı Adnan İnanç'a verdi. İnanç, kadınların bir yuvanın temel taşı olduğunu vurgulayarak evlilik cüzdanını gelin Şilan Çelik'e teslim ederek, mutluluklar diledi.

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER