Ranss Marketler Zincirine Yenisini Ekledi

Van’da marketçilik sektörünün önde gelen markalarından Ranss Alışveriş Merkezi 5. Şubesini İpekyolu Caddesi üzerinde açtı.

Ranss Marketler Zincirine Yenisini Ekledi

Van Ekspres - Yeni açılan mağazayı diğerlerinden ayrına en büyük özellik yaklaşık 2500 metrekare alan üzerinde kurulan çocuk oyun park alanı....

Açılış törenine Van Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Necdet Takva Ranss Alışveriş Merkezi Yönetim Kurulu Başkanı Adnan Bayram, çok sayıda kamu kurum amiri, sivil toplum örgütlerinin başkanları ve yurttaşlar katıldı. 

Kurdele kesimi öncesi konuşma yapan Ticaret Odası Başkanı Necdet Takva, Ranss Alışveriş Merkezleri’nin kente verdiği katma değer ve sağladığı istihdamdan dolayı işletmeci Adnan Bayram’a teşekkür etti.

İş Adamı Adnan Bayram ise, Antpa Group olarak Türkiye genelinde 3 binden fazla kişiye istihdam sağaldıklarını belirterek Ranss AVM olarak büyümeye devam edeceklerini ve ilçeler başta olmak üzere bölgede şubeleşmeye gideceklerini söyledi.

Yeni açtıkları  mağaza hakkında bilgi veren Bayram, 4600 metrekare alan üzerinde hizmet veren yeni mağazada 45 kişinin ise istihdam edildiğini ifade etti.Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER