Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yayla yasakları kalkıyor

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yayla yasakları kalkıyorCumhurbaşkanı Erdoğan: "Önümüzdeki bahardan itibaren, uzun zamandır güvenlik sebebiyle uygulanan yaylalara çıkma yasaklarını inşallah kaldırıyoruz."

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Yayla yasakları kalkıyor

Van Ekspres - İşte Erdoğan'ın konuşmasından satırbaşları;

"Kongremizin Hakkari için, ülkemiz için, milletimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum. Gayret ve fedakarlıklarınız için sizlere teşekkür ediyorum. halk oylamasından her ne kadar istediğimizin altında olsa da Hakkarili kardeşlerimizin kalplerinin bizimle olduğunu biliyorum. İnşaAllah 2019 seçimlerinde Hakkari AK Parti'ye sahip çıkacaktır.

Terör örgütünün yıktığı Yüksekova'yı adeta yeniden ayağa kaldırdık.

"ONLARIN DERDİ DAĞDAKİ TERÖRİSTLER"

Geçtiğimiz 15 yılda Hakkari'ye 10 katrilyon liralık yatırım yaptık. Hakkari'de sadece 1 km bölünmüş yol var. Biz buna 84 km bölünmüş yol ilave ettik. Şehrimize daha önce pek çok insanın rüyasında görse dahi inanmayacağı bir havalimanı inşaa ettik. Susuz İstanbul'da belediye başkanlığı yaptım. 

"DOLARLARI BİZLERE YETMEDİ"

Mesele niyet meselesidir. Niyetimiz hizmet etmekse kaynak da zaman da bulunur. Niyetiniz kötüyse elinizin altında dünyanın en büyük hazineleri de olsa bir şey çıkmaz. İşte Kudüs meselesinde bir şey çıktı mı? Dünyanın dolarları nedeydi? Tehdit ettiler! Peki kimler oy verdi. 25 - 30 bin nüfuslu bir yer. Neden? Dolarları sadece oraya yetti. Diğerleri, siz dolarlarınızla bizim irademizi satın alamazsınız dedi.

YAYLA YASAĞINI KALDIRIYORUZ

Ayrıca önümüzdeki baharda yaylalara çıkma yasağını kaldırıyoruz. Onlarla aranıza mesafe koyduğunuz müddetçe yaylaya çıkmak sizden. Güvenliğinizi sağlamak bizden inşaAllah.

Ayrıntılar geliyor...

Güncelleme Tarihi: 11 Ekim 2018, 16:26
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER